Společné televizní antény

Pro bytové domy a administrativní budovy je společná televizní anténa (STA) nejčastější a nejvýhodnější variantou. Každá z domácností pomocí rozvodů STA přijímá signál ze společné televizní antény, kde nechybí aktivní zesilovací prvky pro bezproblémové šíření signálu rozvodem STA. Je schopná přijímat jak pozemní digitální vysílání (DVB-T/T2 anténa), tak i satelitní vysílání (DVB-S/S2 satelit). Nabízíme prodej společné TV antény, montáž antény, servis a také opravy.

Doplníme vaši anténu pro DVB-T/T2

V současné době nabízíme úpravu společných TV antén, z důvodu přechodu z DVB-T na DVB-T2  vysílání. Jedná se o nový standard pozemního vysílání, který nabízí mimořádně vysoké rozlišení, ostřejší obraz, dokonalejší barvy a také úsporu energie i kmitočtů – díky tomuto standardu  je možné přenášet více programů na 1 kanálu či doplňkové služby, jako např. HbbTV, interaktivní TV ve spojení s internetem.

Proč je doplnění nutné?

Společné televizní antény novou vysílací síť automaticky nezachytí, je potřeba ji upravit – doplnit o nové kanálové zesilovače. A to se postaráme! Neztrácejte čas – současné vysílání DVB-T již brzy skončí!

Hledáte řešení pro nový bytový dům?

Stavíte nový bytový dům? Postaráme se o instalaci vaší TV antény. A samotnou montáží to nekončí, nabízíme také servisní práce. V rámci servisní smlouvy vás nenecháme v případě havárie ve štychu a bez televizního signálu ani o víkendu.

Moderní STA antény se postarají o přímý rozvod digitálního pozemního DVB-T/T2 signálu, o úpravu vysílaného signálu DVB-T pro optimální šíření rozvodem STA a také o přímý rozvod satelitního DVB-S/S2 signálu. Pomocí společné antény můžete také přijímat rozhlasová FM pásma anebo sledovat obraz z bezpečnostních kamer, což využijete zejména pro komerční účely.

Co vše pro vás uděláme?

Pro bytové domy, hotely, administrativní budovy či zdravotnická zařízení nabízíme:

  • Návrh anténního systému společné TV antény
  • Instalaci společné TV antény
  • Rekonstrukce společné TV antény
  • Digitalizace společné TV antény
  • Kvalitní záruční servis
  • Pozáruční servis formou servisní smlouvy
  • Servisní služby na již instalované systémy

NAPIŠTE – OZVEME SE VÁM